מכתב לקובעי חקיקת המיסוי

 

לכבוד

יושב ראש ועדת הכספים של הכנסת, חבר הכנסת הנכבד משה גפני

שר האוצר וחבר הכנסת הנכבד ויו"ר מפלגת כולנו משה כחלון

מנהל רשות המיסים הנכבד עו"ד ורו"ח משה אשר

 

בתאריך 23/11/2015 אישרה ועדת הכספים של הכנסת (וסביר שזה יעבור בחקיקה) "בתום דיון סוער" כי עסקים מסויימים אשר קיבלו ייעוץ מקצועי בנושא חבות המס יחוייבו בדיווח על קבלת ייעוץ זה.

 

לא לי, הקטון, לחלוק על חומכתה האינסופית של ועדת הכספים של הכנסת ו/או תבונתם המופלגת של המחוקקים (והדוגמאות ידועות).

 

ומאחר והמדובר בדברי חקיקה שהם אפילו מעל דברי אלוקים חיים, אין לנו ברירה אלא לציית בהכנעה. בהתאם, אנו מתכבדים להודיע בזה:

 

כל לקוחותינו בהווה ובעבר (הרשימה ניתנת לשליפה ממחשבי שע"מ), כל לקוחותינו הפוטנציאלים שניהלו איתנו מגעים קיבלו מאיתנו ייעוץ בנושאי חבות במסים.

 

מאחר ואנו מפרסמים מאמרים, בלוג וברשתות החברתיות, כל מי שגולש באינטרנט ו/או יודע קרוא וכתוב ו/או מכיר מישהו שיודע קרוא וכתוב, ייתכן וקיבל עצת מיסים באמצעות מאמרים שפירסמנו. רשימה (חלקית) ניתן לשלוף ממרשם התושבים של משרד הפנים.

 

מאחר ואנו מתייעצים ומייעצים לקולגות בתחומנו, הננו לציין כי גם אנו קיבלנו ייעוץ ובמקביל- בעלי מקצוע אחרים בתחום קיבלו ייעוץ מאיתנו. ניתן לאתר את השמות באמצעות רשימת בעלי רשיונות מייצג במחשבי הרשות למסים.

 

בהזדמנות זו ברצוננו להצהיר כי התייעצנו עם עורך דין מומחה בדיני תעבורה על הנסיבות בהן מותר או אסור להשתמש בטלפון נייד בהיותנו ברכב. כמו כן, שמענו הרצאה של חוקר פרטי על מעקב ואיתור נואפים ונואפות (לא אנו ו/או בנות זוגנו, חלילה, אבל טוב לדעת...).

 

ניסינו לאתר מומחה לייעוץ בנושאי השתלת מוח ו/או שכל ו/או הגיון בריא, אולם טרם איתרנו מישהו כזה. אם וכאשר נמצא בעל מקצוע בתחום, נעביר את שמו אליכם.

 

בכבוד רב

(בעצם, לא כל כך)

Blog | by Dr. Radut